Firma Top Racing powstała w 2006 roku. Jesteśmy największym w Polsce importerem i dystrybutorem oryginalnej odzieży i gadżetów zespołów WRC i Formuły 1. W swojej ofercie posiadamy produkty ponad 80 zespołów (prawie 4 tys produktów). Głównym kanałem dystrybucji naszych produktów są sklepy internetowe, które można znaleźć w zakładce „Nasze Marki”. Dystrybucja prowadzona jest także poprzez nasz sklep stacjonarny w Warszawie (Bielany, ul. Powstańców Śląskich 127).

Począwszy od 2006 roku współorganizujemy największą imprezę w sportach motorowych w naszym kraju – Rajd Polski. Zajmujemy się organizacją i zabezpieczeniem stref dla kibiców oraz dystrybucją biletów na rajd. W 2009 roku gościliśmy również najlepszych kierowców rajdowych świata, gdy Rajd Polski był jedną z eliminacji Mistrzostw Świata WRC. Od 7 lat współorganizujemy również Rajdu Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów. Jest to najbardziej widowiskowa w Polsce impreza odbywająca się tradycyjnie na słynnej ulicy Karowej.

Nasze stoisko handlowe można znaleźć na najważniejszych w Polsce rajdach i imprezach związanych ze sportem motorowym. Od roku 2010 jesteśmy obecni na Verva Street Racing w Warszawie. Natomiast od roku 2012 nasze stoisk można znaleźć na Inter Cars Motor Show.

Nasze sklepy:

pl
com
de
es
fr
gr
rm
f1
ms